Kuninganna sügissõda

Lana raamat 2#

Fantaasia-noorteromaan
2021

Toimetanud Kristi Kallaste

Lanast on vastu tahtmist saanud sõjaseisukorras Torreni vabadusvõitluse sümbol – oraakel Lumiina. Tolle rolli oli ta enda arvates võtnud ajutiselt vaid selleks, et päästa oma armastatu, loheratsur Rowni elu. Ehkki Torren jääb neid vallutada himustava Swilundi vägedele alla nii arvuliselt kui ka sõjavalmiduselt, on neil midagi, mida vastasel pole – lohed ja maagia.

Lana aitas kroonprintsess Elaisabethi tema õigusjärgsele troonile ja nüüd püüab lapseootel naine kohaneda eluga palees. Peagi avastab Lana, et nii valitsuskojal, sõjanõukogul kui ka noorel kuningannal on tema suhtes vastukäivaid ja ebarealistlikke ootusi. Kogenematuna ei tea naine, kes on ta tõelised sõbrad ja kes mitte. Kõigele lisaks ilmuvad Rowni minevikust pikad varjud, mis tahavad naist omakasupüüdlikult hävitada. Pärast rünnakut kuningannale peab Lana otsustama, mille ja kelle nimel on ta valmis kõik ohverdama.

„Kuninganna sügissõda“ on järg raamatule „Lumiina ennustus.“

“R. K. Topkin on valmis saanud vapustavalt hea loo. Selles raamatus on parajalt kõike – fantaasiaküllast seiklust, põnevaid maagilisi olendeid, võimuvõitlust ja salapärast armastust.”Koidu V. G. Ferreira, „Domineeriv värv“ sarja autor

“Maagia, armastus, lohed – fantastiline ja köitev lugu.” Tuuli Tolmov, „Neetud taevakivi“ ja “Põhja nõid” autor

Raamat otse autorilt autogrammiga

17.- + saatmiskulud